Aktualności

PROJEKT „PAJACE” – WARSZTATY 20-24.02.17 (DRUGI TYDZIEŃ FERII)

Podczas tegorocznych ferii zimowych planujemy realizację projektu „Opera Pajace”. Projekt będzie wstępem, zaproszeniem i wprowadzeniem w atmosferę tej opery mieszkańców oraz turystów Szczecina. Będzie również znaczącą promocją naszej placówki. Projekt realizujemy w ramach naszej współpracy z Operą na Zamku.

Finałem tego projektu będzie występ uczennic w dniu 11 sierpnia 2017 r. pod pomnikiem Adama Mickiewicza podczas „The Tall Ships Races Szczecin 2017”. Występ ten poprzedzi premierę Opery „Pajace”, która w tym dniu odbędzie się na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Uczennice które zostaną zgłoszone na warsztaty będą zobowiązane do kontynuacji zajęć sobotnich w kolejnych miesiącach (dokładne terminy zostaną podane do wiadomości w późniejszym terminie). W związku z tym prosimy wziąć pod rozwagę uczestnictwo dziecka w projekcie.

WARSZTATY:

prowadzący: Krzysztof Lubka

uczestnicy: ok. 30 miejsc, uczennice z klas IV – VIII (zapisy w sekretariacie Państwowego Ogniska Baletowego)

miejsce i czas: Państwowe Ognisko Baletowe, w dniach 20-24.02.2017 (drugi tydzień ferii)

  • Klasy VI – VIII w godzinach: 10.30 – 14.30
  • Klasy IV-V w godzinach: 10.30 – 12.30

– kolejne sobotnie spotkania w 2017:  1 sobota w marcu, 1 sobota w kwietniu, 2 soboty w maju, 2 soboty w czerwcu, 3-4 razy w sierpniu przed 11. sierpnia

 

No Comments Yet


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *